LokalneInformacje.pl

Najważniejsze informacje z Kębłowa i okolic!

Wypadki

Czołowe zderzenie na DW305! Trzy osoby zabrane do szpitala!

W sobotę 26 stycznia około 10:50 do wolsztyńskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej 305, wylot z Wroniaw w kierunku Solca. Na miejsce dyspozytorzy natychmiast zadysponowali odpowiednie służby!

Po dotarciu pierwszych służb na miejsce zastano dwa rozbite samochody osobowe marki opel. Osoby podróżujące samodzielnie opuściły pojazdy. Po dojeździe ZRM i wstępnym rozpoznaniu na miejscu zdarzenia zadecydowano o transporcie wszystkich uczestników zdarzenia do wolsztyńskiego szpitala. Na czas prowadzonych działań DW 305 na odcinku od Starego Widzimia (od skrzyżowania na Kębłowo) do skrzyżowania na Kębłowo na trasie Wroniawy – Solec była zablokowana. Wyznaczono objazd przez Kębłowo.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Wolsztynie, zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji z KPP w Wolsztynie.

Przyczyny zdarzenia ustala wolsztyńska policja.

Redaktor naczelny portalu LokalneInformacje.pl - Najważniejsze informacje z Kębłowa i okolicy! Właściciel firmy, która jest wydawcą portalu.