LokalneInformacje.pl

Najważniejsze informacje z Kębłowa i okolic!

Wypadki

Rowerzystka z raną głowy trafiła do szpitala!

W niedzielę 17 lutego 2019 roku około godziny 13 w Kębłowie niedaleko stacji benzynowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki, która zjeżdżając z drogi powiatowej, na ścieżkę rowerową wywróciła się, uderzając głową w chodnik.

Na miejscu zdarzenia poszkodowanej kobiecie pomocy zaczęli udzielać ludzie, którzy najechali na zdarzenie. W wyniku upadku kobieta miała rozciętą głowę oraz doznała ogólnych potłuczeń. Obecny na miejscu strażak z miejscowej OSP wraz ze świadkami zdarzenia opatrzył ranę głowy. Zespół Ratownictwa Medycznego, który przybył na miejsce zdarzenia, przetransportował poszkodowaną kobietę do wolsztyńskiego szpitala.

W tym miejscu warto dodać, że zdarzenie zgłaszano poprzez numer 112 do Wojewódzkiego Centrum Powiadomień Ratowniczych w Poznaniu aż 3 razy i dopiero wtedy na miejsce wysłano karetkę! Osoba zgłaszająca dokładnie podała wszystkie informacje (stan poszkodowanej, przyczyny zdarzenia, dokładne miejsce) a przybyły na miejsce ZRM, nie posiadał tych informacji.

Jako redakcja naszego portalu chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które przejeżdżając obok zdarzenia zatrzymały się i pomogły poszkodowanej kobiecie.

Redaktor naczelny portalu LokalneInformacje.pl - Najważniejsze informacje z Kębłowa i okolicy! Właściciel firmy, która jest wydawcą portalu.